Профи
-11%










Сітка на ворота футзальні, гандбольні професійна (2шт) Еліт UR SO-5288 (PP 4,5 мм, яч. 12см)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка відділення Новою Поштою
Зразкові терміни доставки: від 1 до 3-х робочих днів
Зразкові терміни доставки: від 1 до 2-х робочих днів
Доставка інший експрес службоюТерміни доставки залежать від умов перевізника
Транспорт клієнтаДоступний тільки для оптових клієнтів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 5 мм |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Міні-футбол |
| Тип | Ігрова сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина Воротаки сітки | 120 мм |
| Форма Воротакі | Квадратна |
| Ширина Воротаки сітки | 120 мм |
- Ціна: 3 242,27 ₴






