Наше виробництво




Лава для роздягання без спинки розбірна з полицею для взуття
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лавка без спинки для роздягалок і гардеробних розбірна з полицею для взуття.
Полиця металева, з круглих товстостінних труб.
Лавка встановлюється в школах, спортивних комплексах, фітнес центрах. Конструкція лавки дає змогу її швидко зібрати та розібрати без погіршення якості, що зручно під час перевезення та зберігання. Кріпильні елементи в комплекті.
Виготовляється зі сталевого профілю перерізом 25х25х1,5 мм, з подальшим фарбуванням у камері полімеризації. Сидіння з дерев'яних рейок завтовшки від 20 мм, покритих екологічно чистим, вологостійким лаком.
Основні розміри лави:
- ширина — 360 мм;
- висота сидіння 450 мм;
- довжина від 500 до 3000 мм, на вибір.
Виготовимо лавки за розмірами замовника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Особливості | Полиця для взуття |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Сидіння | натуральне дерево |
- Ціна: 3 535 ₴
- Спосіб упаковки: картон та стрейч

