Наше виробництво




Вішалка підлогова з тумбою для взуття на 20 місць
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вішалка підлогова з тумбою для взуття на 20 місць для роздягалок і гардеробних.
Збірно-розбірна міцна та проста конструкція.
Габарити:
- Довжина — 1 390 мм
- Ширина — 640 мм
- Висота — 1 600 мм
Виготовлена із металевого профілю. Основа стійки та опори з труби 25х25мм
Постачається в розібраному вигляді.
Фарбування: порошковою фарбою в камері полімеризації.
Колір каркаса — світло-сірий| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1600 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Гачки | сталь |
| Корпус (каркас) | метал |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 12 348 ₴

