Топ










Лава для роздягальників VIKTORIA довжина 1000 мм (розбірна конструкція)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лава VIKTORIA призначена для встановлення в роздягальнях та бомбосховищах.
Особливості:
- каркас — сталева квадратна труба 25х25х1.5 мм;
- матеріал сидіння — шліфувальна дерев'яна дошка 20 мм;
- постачається в розібраному вигляді, у компактній картонній тарі;
- каркас пофарбований порошковою фарбою RAL 7035, за бажанням замовника можливий інший колір.
Габарити:
- Довжина: 1000 мм
- Ширина: 360 мм
- Висота: 450 мм
Колір, паковання, характеристики товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Сидіння | натуральне дерево |
- Ціна: 1 603 ₴


